Bosch 2 db EXBA18V-55 Li-ion akkumulátor + GAL 12V/18V-80 gyorstöltő
COOLPACK 2.0 és tabless technológia.
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch akkumulátorok és töltők
Leírás
Szállítási terjedelem:
  • 2 db EXPERT EXBA18V-55 Li-ion akkumulátor, 18 V, 5.5 Ah (1600A036Z6)
  • 1 db PRO GAL 12V/18V-80 gyorstöltő 12-18 V-os Li-ion akkumulátorokhoz (1600A037CH)
  • Nagy teljesítmény: 2000 W-os maximális teljesítmény a nagy igénybevételű alkalmazásokhoz.
  • Nagy teljesítményű cellatechnológia: nagy teljesítmény és kiemelkedő energiasűrűség.
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is.
Az EXBA18V-55 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 2000 W maximális teljesítményt biztosít a nagyobb igénybevételt jelentő alkalmazásokhoz, hosszabb üzemidővel párosítva (belső laboratóriumi tesztadatok alapján; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral). Nagy teljesítményű celláit kivételes erőre tervezték, kiváló teljesítményt és kiemelkedő energiasűrűséget kínálva. Az új, megerősített, robusztus háznak és a COOLPACK 2.0 technológia kiváló hőkezelésének köszönhetően az EXBA18V-55 hosszú élettartamú, ezért ideális a tartósságra és teljesítményre építő szakemberek számára. Egyszerű és kényelmes: a GAL 12V/18V-80 Professional egy gyors kétfeszültségű töltő, az összes 12 V-os és 18 V-os Bosch Professional akkumulátorhoz. A 8 A-es töltőáramnak köszönhetően a 18V 5.5Ah akkuk 47 perc alatt teljesen feltölthetők. A töltő használatával csökken az állásidő: ez az intelligens Active Air Cooling 3.0 technológiának köszönhető, amely töltés előtt, alatt és után lehűti az akkumulátort. A kompakt töltő használata kényelmes a bay-in-bay (foglalat a foglalatban) megoldásnak köszönhetően.
Az EXBA18V-55 5 LED-es töltöttségállapot-kijelzővel rendelkezik, amely kijelzi a maradék kapacitást és a hibakockázat észlelését. Az EXBA18V-55 és a GAL 12V/18V-80 töltő egyaránt kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor rendszerével is. Ezenkívül a GAL 12V/18V-80 töltő kompatibilis a Bosch Professional 12V rendszerrel is.
Az EXBA18V-55 súlya mindössze 1,02 kg. A GAL 12V/18V-80 egyszerűen a falra szerelhető, valamint két LED-del rendelkezik a töltöttség jelzéséhez.