HiKoki M12V2WSZ felsőmaró
1850 W, 8000-22000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
M12V2WSZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki felsőmarók
Leírás
  • Tachogenerátor a terheléses fordulatszámtartásra.
  • Fokozatmentes fordulatszám-szabályozás egészhullámú vezérlőelektronikával.
  • Elektronikus lágyindítás.
  • 3 fokozatú revolver mélységállítás.
  • Forgácselszívási lehetőség.
  • Erős 2000 W -os motor.
  • Esztétikus, ergonomikus forma.
  • Stabil könnyűfém talplemez.
  • Precíz, gyors marásmélység-állítás.
  • Tengelyretesz a gyors marószerszámcseréhez.
Géppel szállított tartozékok:
  • kulcs
  • párhuzamvezető
  • másoló hüvely
  • porelszívó adapter
Műszaki adatok:
Szerszámbefogás: 12 mm
Befogópatron / átalakító hüvely (tartozék): Ø 6 mm 1/4"; 8 mm 3/8"; 10 mm 1/2"
Marókosár max. lökete: 62 mm
Névleges teljesítményfelvétel: 1850 W
Leadott teljesítmény: 1000 W