Prodiamante XTS350H12 vasaltbeton vágókorong Ø350mm kézi gépre
Átmérő: 350mm
Központi furat: 25,4mm
Szegmens magasság: 12mm
Szegmens szélesség: 3,2mm
Felhasználási terület: benzines vagy elektromos kézi daraboló, asztali vágógép, állványos vágógép.
Beton-vasalt beton, gránit, térburkolat, tégla, tetőcserép, természetes kövek.
Egységár (db):
Cikkszám:
XTS350H12
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt vágótárcsák - Ø 350 mm
Leírás
Az XTS350H12 gyémánt vágókorong kiváló választás minden szakember számára. A 350 mm átmérőjű és 25,4 mm központi furattal rendelkező korong 12 mm magas, valamint 3,2 mm vastag szegmensekkel rendelkezik, ami garantálja a tartósságot és a precizitást.